O nas

KIM JESTEŚMY

Jesteśmy jedną z pierwszych firm rowerowych jakie pojawiły się na rynku krakowskim. Obowiązujące standardy jak: kultura sprzedaży i profesjonalizm w obsłudze klientów spowodowały, że nazwa REVOR stanowi markę rozpoznawaną nie tylko wśród sklepów rowerowych w Krakowie. Oprócz sprzedaży i serwisowania rowerów i nart, promujemy zdrowy tryb życia, zachęcając do uprawiania sportu dzieci, młodzież i dorosłych. Szczególnie promujemy rower jako optymalny środek transportu w tak zatłoczonym mieście jakim jest Kraków.

JUBILEUSZ

Rok 2016 to dla sklepów rowerowych REVOR 23 lata doświadczenia w sprzedaży i serwisowaniu wszelkiego typu rowerów. Jubileusz 23-lecia chcemy świętować zgodnie z naszym hasłem: „Z korzyścią dla Ciebie”. Dlatego zachęcamy wszystkich do monitorowania naszej strony www.revor.pl. Pojawiać się tam będą informacje o wyjątkowych akcjach promocyjnych dotyczących rowerów Giant, Kross, Romet.

WSZYSTKO CO POWINIENEŚ O NAS WIEDZIEĆ

Najwyższe standardy oraz kultura sprzedaży obowiązujące przy obsłudze klientów czyni sklepy Revor rozpoznawalną marką wśród krakowskich sklepów rowerowych i narciarskich. Oferta rowerów w sklepach Revor jest bardzo duża. Posiadamy wszystkie rozmiary rowerów dziecięcych, rowerów miejskich, rowerów trekkingowych, rowerów MTB oraz rowerów klasy komfort.

W naszych sklepach rowerowych istnieje możliwość jazdy próbnej, by klient miał pewność dobrego dobrania roweru. Istnieje także możliwość negocjacji każdej ceny. .

Praktyka w parze z wiedzą daje nam przewagę.

quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo. ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo.

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze.

Nasze pasje przekuwamy w pracę

Czynne zaangażowanie w uprawianiu tych dziedzin sportu umożliwia nam dokładne testowanie każdej nowej kolekcji rowerów Giant, rowerów Kross i rowerów Romet, oraz wielu marek nart i desek snowboardowych zimą.

Sprzedaż to nie wszystko

Sklepy Revor to doskonała lokalizacja w Krakowie. Przy każdym sklepie rowerowym jest wielki parking umożliwiający łatwy dojazd, załadunek i rozładunek sprzętu sportowego. Wszystkich potencjalnych klientów serdecznie zapraszamy przez wszystkie dni tygodnia.

Serwis - dbamy o Twoje bezpieczeństwo

Bardzo dobre przygotowanie roweru przez nasz serwis rowerowy, czyni naszą ofertę bardzo korzystną i bezpieczną dla klienta. Specjalizacja rowerowa i narciarska pozwala nam skupić się na detalach.

serwis nart

Serwis nart i snowboardów

Nie tylko rower – zimą serwisujemy sprzęt narciarski. Dbamy o Twoje bezpieczeństwo na stoku.