ZAPOMNIAŁEŚ DANYCH DO LOGOWANIA?

Serwis snowboardowy – Smarowanie, regeneracja deski i serwis wiązań

Nieważne, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę ze snowboardem, czy masz za sobą już kilka lat praktyki – w obydwu tych przypadkach szczególnie ważne będzie odpowiednim przygotowanie snowboardu, na które składa się zarówno smarowanie spodu deski, jak i ustawianie wiązań snowboardowych.

Jeżeli natomiast na późniejszym etapie chcemy ingerować w jakość jazdy, można zdecydować się na serwis snowboardu, na który składać będzie się m.in. ostrzenie krawędzi, czy regeneracja snowboardu.

Odpowiednie ustawienie wiązań jest kluczowe dla bezpieczeństwa, ale wpływa także na komfort jazdy, jak i szybkość nauki. W przypadku snowboardu możliwości jest wiele, a te zależą od tego, która noga będzie traktowana za tę usytuowaną z przodu (goffy / regular) oraz od kąta rozstawienia wiązań. Tutaj wiele zależy od indywidualny preferencji lub przyzwyczajeń użytkownika, jak również rodzaju dyscypliny. Inaczej wiązania ustawia się do slalomu, inaczej do sportów wyczynowych, a jeszcze inaczej do zwykłej jazdy amatorskiej.

Serwis snowboardowy to miejsce, w którym właściwe osoby będą wiedziały, jak podejść do wiązań snowboardowych lub posłużą profesjonalną radą w tej kwestii. Warto dodać, że prowadzimy serwis wiązań snowboardowych wszystkich marek na rynku.

Regeneracja snowboardu może okazać się kluczowa w momencie, gdy deska przez długi czas stała nieużywana. Struktura ślizgu wysycha, co może powodować większe tarcie, a co za tym idzie, wolniejszą jazdę. To właśnie dlatego kluczowe jest stosunkowo regularne smarowanie deski.

Smarowanie snowboardu będzie szczególnie ważne dla osób, które planują start w różnego rodzaju zawodach. Na rynku znajdziemy wiele smarów, które można samemu nakładać na deskę, jednak trzeba wiedzieć, że rodzaj powinien zależeć od kilku czynników tj. temperatura, rodzaj śniegu (sztuczny czy prawdziwy), czy umiejętności zawodnika.

Profesjonalny serwis narciarski to miejsce, w którym korzysta się z szerokiego spektrum smarów, a co więcej usługę smarowania przeprowadzają doświadczone osoby, które znają się na swoim fachu, a serwis nart i snowboardu to dla nich codzienność.

Serwis snowboardowy Revor w Krakowie to miejsce, w którym prowadzimy profesjonalny serwis desek z zakresu wszystkich wymienionych wyżej czynności. Pamiętaj, że odpowiednie przygotowanie sprzętu jest kluczowe nie tylko w kwestii komfortu jazdy, ale także bezpieczeństwa na stoku. Miejsce naszego działania to Kraków, jednak zapraszamy również wszystkich, którzy chcą dobrze przygotować sprzęt snowboardowy i narciarski przed wyjazdem na stok.

TOP