ZAPOMNIAŁEŚ DANYCH DO LOGOWANIA?

Bagażniki Rowerowe

Wyświetlanie jednego wyniku

Popularne wśród rowerzystów bagażniki rowerowe to niezmiernie praktyczne akcesoria pozwalające na transport różnego rodzaju przedmiotów. Można na nich przewozić torbę, koszyk z zakupami, lub wakacyjny ekwipunek. Bagażniki rowerowe oferowane przez nasz sklep internetowy, charakteryzują się stabilną budową i dużą wytrzymałością. Lekka aluminiowa konstrukcja zapewnia swobodną jazdę. Możliwość regulacji pozwala na dopasowanie bagażnika do roweru o prawie każdej średnicy kół. Nasz sklep internetowy oferuje swoim klientom osprzęt rowerowy wysokiej jakości, pochodzący od renomowanych producentów. Prezentowane w tej kategorii produkty wykonane są z elementów zabezpieczonych przed działaniem czynników atmosferycznych oraz powstawaniem korozji.

Bagażniki standardowo wyposażone są w sprężynowy mechanizm pozwalający na łatwe umieszczenie małego lub średniej wielkości ładunku, takiego jak plecak lub zwinięta kurtka. W przypadku przedmiotów większych lub o nietypowych kształtach można z powodzeniem zastosować elastyczne linki. Zabezpieczą one przewożone rzeczy przed przemieszczeniem się lub zsunięciem, nawet podczas jazdy po wyboistym terenie. W zależności od typu roweru istnieje możliwość wyboru pasującego do niego bagażnika. Dostępnych jest wiele modeli, o różnym kolorze, wielkości i fasonie. Odpowiednio dobrany element tego rodzaju może pozytywnie wpłynąć na wygląd pojazdu miejskiego lub eleganckiej damki. Sylwetka jednośladu wydłuża się, staje się bardziej kompletna, a rower zyskuje na funkcjonalności.

Montaż bagażnika nie jest czynnością skomplikowaną i poradzi sobie z nim każdy rowerzysta, przy pomocy najbardziej podstawowych narzędzi. Nie wymaga on ingerencji w konstrukcję pojazdu i nie ma wpływu na właściwości jezdne. Wiele egzemplarzy wyposażonych jest w specjalny uchwyt umożliwiający zamontowanie tylnego oświetlenia, które znacząco zwiększa bezpieczeństwo rowerzysty na drodze. Na podstawie bagażnika można domontować boczne sakwy, pozwalające na przewiezienie jeszcze większej ilości bagażu.

Oferowane przez nasz sklep internetowy bagażniki rowerowe, dostępne są także w punkcie stacjonarnym, którego siedzibą jest Kraków. Produkty tego rodzaju można montować zarówno do rowerów miejskich, jak i do pojazdów przeznaczonych do pokonywania długich tras, np. podczas rajdów rowerowych. Dzięki bagażnikom z łatwością można przewieźć plecak na uczelnię, pojemną torbę na zakupy lub nawet zwierzę niewielkich rozmiarów, zapraszamy zatem do zapoznania się z naszym asortymentem.

TOP