ZAPOMNIAŁEŚ DANYCH DO LOGOWANIA?

Liczniki Rowerowe

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Liczniki rowerowe pozwalają na pomiar parametrów istotnych podczas jazdy rowerem. Sprawdzają się doskonale podczas wędrówek, gdy istotny jest czas dotarcia do kolejnego etapu podróży. Pozwalają również na kontrolowanie takich parametrów, jak liczba kalorii spalonych podczas jazdy.

Nasz sklep internetowy ma w swej ofercie dwa rodzaje liczników: przewodowe i bezprzewodowe. Pierwsza grupa wymaga połączenia licznika z czujnikiem ruchu koła. Druga kategoria pozwala na wyeliminowanie jednego kabla biegnącego do kierownicy. Dzięki temu sprawia mniej problemów przy montażu do roweru sakw, oświetlenia itp.

Liczniki rowerowe różnią się także zestawem funkcji. Już w wariancie najprostszym są bardzo użyteczne. Dostarczają bowiem takich informacji jak: aktualna prędkość, odległość przebyta od wyzerowania licznika (np. długość trasy wycieczki), sumaryczna odległość przejechana od zamontowania licznika, czas jazdy, czas aktualny.

Liczniki rowerowe w wariancie bardziej rozbudowanym przypominają komputery pokładowe. Można z nich się dowiedzieć, jaka jest prędkość aktualna, a jaka średnia. Jaki dystans został przejechany do wyzerowania licznika oraz od zamontowania licznika w pojeździe. Analogicznie można zaliczać czas jazdy od wyzerowania licznika i sumaryczny czas jazdy. Zegar może działać w zarówno w trybie 12, jak i 24 godzinnym.

Kolejnym ważnym udogodnieniem jest możliwość wyboru wyświetlania informacji w jednym z siedmiu języków. Licznik zlicza obroty koła, Na podstawie czego określa dystans i prędkość.

Sklep internetowy ma swoje ofercie liczniki, które mają podaną przed producenta klasę wodoszczelności. W przypadku klasy IPX8 są one odporne na zanurzenie do głębokości 6 metrów. Jeśli w podróży kolarza spotka deszcz nie musi się martwić o zabezpieczenie przed nim licznika. Siedzibą sklepu jest Kraków, aczkolwiek dzięki opcji internetowej zakupów można dokonywać z całego kraju.

TOP