ZAPOMNIAŁEŚ DANYCH DO LOGOWANIA?

Smary i Oleje Rowerowe

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Oleje oraz smary rowerowe stosowane są, by zapewnić prawidłową i bezawaryjną pracę, wszystkich elementów układu napędowego. Chodzi tutaj nie tylko o łańcuch, ale także przełożenia, piasty oraz wszelkie inne ruchome części pojazdu. Poszczególne elementy jednośladów wymagają indywidualnego traktowania, dlatego też nasz sklep internetowy zebrał w tej kategorii preparaty niezbędne do ich prawidłowego serwisowania, takie jak np. smary do łańcucha rowerowego.

Są to specyfiki pochodzące od renomowanych producentów rowerów oraz akcesoriów z nimi związanych. Dzięki temu oleje rowerowe oraz smary, jakie prezentuje nasz sklep internetowy, są bezpieczne dla poszczególnych podzespołów oraz charakteryzują się wysoką jakością. Produkty o charakterze uniwersalnym mogą być stosowane do każdego typu roweru. Są odpowiednie zarówno do naoliwienia bocznych kółek w dziecięcym rowerku, jak i do odtłuszczenia i wyczyszczenia łańcucha w rowerze górskim.

Smary rowerowe doskonale sprawdzą się także podczas montowania nowych podzespołów, takich jak łańcuch, zespół przełożeń i tym podobne. Oferujemy zarówno produkty uniwersalne, jak i specyfiki przeznaczone do konkretnego typu rowerów, np. górskich. Skład takich środków został tak skomponowany przez producentów, by jak najlepiej radzić sobie z warunkami, w jakich dane elementy konstrukcyjne pracują najczęściej. Kurz, piach czy wilgoć mogą wyrządzić w konstrukcji roweru poważne szkody. Oferowane przez nas preparaty bardzo dobrze chronią poszczególne części jednośladu przed działaniem tego rodzaju szkodliwych czynników.

Smary do łańcucha rowerowego oraz oleje rowerowe muszą spełniać odpowiednie normy, dlatego też zarówno na naszej stronie, jak i w sklepie stacjonarnym, którego siedzibą jest Kraków, oferujemy tylko skuteczne i sprawdzone produkty serwisowe. Są one dostępne w poręcznych i wytrzymałych pojemnikach, co pozwala na zabranie ich ze sobą w trasę lub na rajd, bez obawy o uszkodzenie opakowania lub powstanie wycieku. Są one stosunkowo lekkie, dzięki czemu nie powodują zbytniego przeciążenia bagażu. Natomiast łatwą i dokładną aplikację smarów lub olejów zapewniają specjalnie wyprofilowane zakrętki.

Częste i dokładne serwisowanie elementów napędu pozwoli na cieszenie się komfortową, wolną od usterek jazdą przez długi czas. Warto zatem mieć w swoim garażu lub piwnicy zestaw preparatów przeznaczonych do oliwienia, smarowania i czyszczenia roweru. W ten sposób zaoszczędzimy sobie ewentualnych kłopotów związanych z irytującymi awariami sprzętu oraz kosztownymi naprawami.

TOP