ZAPOMNIAŁEŚ DANYCH DO LOGOWANIA?

ROWERY ELEKTRYCZNE

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Rowery elektryczne stanowią coraz chętniej wybieraną grupę jednośladów. Użytkownicy chwalą uniwersalność wynikającą z połączenia zalet klasycznego roweru z niewielkim silnikiem elektrycznym. Nasz sklep internetowy wychodząc przeciw oczekiwaniom nabywców, stale poszerza asortyment o nowe rowery elektryczne. Gama obejmuje zarówno elektryczne rowery miejskie, jak również turystyczne oraz MTB.

Skąd wynika popularność e-rowerów

Połączenie klasycznego jednośladu z silnikiem o niewielkiej masie sprawia, że rowery elektryczne stanową prawdziwą alternatywę wobec jednośladów napędzanych tylko siłą mięśni. Niewiele większa masa sprawia, że nawet poruszanie się bez załączonego napędu elektrycznego nie jest wyzwaniem dla przeciętnego użytkownika. Pracę nóg można wspomóc, uruchamiając silniczek, zmniejszając wysiłek podczas pedałowania.

Najczęściej rowery elektryczne wybierają osoby, które w wyniku urazów, kontuzji bądź deformacji nie mogłyby korzystać z roweru. Również seniorzy coraz chętniej przesiadają się na e-rowery, wybierając tę formę aktywnego wypoczynku. Należy wspomnieć, że napęd elektryczny jest tylko dodatkiem. To wsparcie szczególnie doceniane podczas jazdy pod górę, pod wiatr lub na długich i męczących trasach. Kolejną grupą, która preferuje elektryczne rowery, są miłośnicy technicznych nowinek, dla których podróż e-rowerem dzięki silniczkowi może dać większą dawkę satysfakcji. Dodatkowe wsparcie to kolejne przejechane kilometry i tym samym dłuższe trasy oraz jeszcze bardziej ekscytujące eskapady rowerowe.

W zależności od potrzeb

Rowery elektryczne, tak jak i klasyczne jednoślady, można kupić w wielu odmianach. Popularnością cieszą się i rowery miejskie, i modele trekkingowe. Nasz sklep internetowy oferuje też modele MTB, wyposażone w solidne hamulce tarczowe, wytrzymałe opony i w wysokiej klasy osprzęt oraz amortyzację. Różnorodność stale poszerzanej oferty sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Kraków – tu mieści się nasz sklep stacjonarny, gdzie można bliżej zapoznać się z nowoczesnymi jednośladami.

TOP