ZAPOMNIAŁEŚ DANYCH DO LOGOWANIA?

MODELE 2019

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Profesjonalny sklep internetowy Revor, którego siedzibą jest Kraków, ma w swojej ofercie szeroki wybór nowoczesnych jednośladów, są wśród nich między innymi rowery elektryczne. Te praktyczne pojazdy miejskie zyskują coraz większą popularność wśród osób poszukujących alternatywy dla komunikacji miejskiej oraz samochodów. Jedną z ciekawszych propozycji są modele firmy Kross na rok 2019. Zostały one wyposażone w wydajny silnik elektryczny, dzięki któremu pokonywanie nierówności oraz wszelkiego rodzaju wzniesień jest o wiele łatwiejsze i przyjemniejsze.

Rowery elektryczne marki Kross, które zostały przygotowane na sezon 2019 przez nasz sklep internetowy, dostępne są w wielu odmianach. Każdy klient może wybrać model odpowiadający, jego umiejętnościom oraz częstotliwości, z jaką będzie on z takiego pojazdu korzystał. W zależności od wymienionych czynników można kupić rower bardziej lub mniej zaawansowany technicznie.

Modele na rok 2019 w ofercie firmy Kross zostały także przygotowane dla różnych grup użytkowników, odpowiadające ich indywidualnym potrzebom. Dla zapaleńców wycieczek po mniej ubitych gruntach przygotowaliśmy rowery elektryczne górskie. Połączenie doskonałych parametrów z wydajnością silnika elektrycznego znacznie poszerza możliwości korzystania z roweru. Także panie poszukujące wygodnego oraz ekologicznego środka transportu znajdą pojazd dla siebie.

Wszystkie rowery marki Kross wykonane są z wysokiej jakości materiałów oraz wykorzystują komponenty znanych producentów podzespołów rowerowych, takich jak Shimano. Jest to znana na całym świecie marka napędów, przełożeń oraz hamulców rowerowych. W przypadku pojazdów napędzanych elektrycznie także silnik pochodzi od tego producenta. Oferują one dużą moc, co przekłada się na wygodne korzystanie z roweru nawet podczas pokonywania stromych wzniesień czy też jazdy po nierównym terenie. Silnik napędzany jest za pomocą baterii, której ładowanie przebiega szybko, w ciągu kilku godzin, a jej pojemność uzależniona jest od typu konkretnego pojazdu. Silnik włączany jest przez kierującego w momencie, w którym uzna on, iż potrzebne jest mu wspomaganie.

Znajdujące się w tej kategorii rowery z pewnością okażą się trafionym zakupem, ponieważ oferują funkcjonalność tradycyjnych modeli, połączoną z nowoczesnym napędem elektrycznym, dzięki któremu wycieczki czy dojazdy do pracy lub szkoły okażą się samą przyjemnością.

TOP