ZAPOMNIAŁEŚ DANYCH DO LOGOWANIA?

Modele 2019

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Rowery elektryczne stały się przebojem ostatnich lat, stanowiąc nie tylko alternatywę dla jednośladów napędzanych siłą mięśni, ale też klasycznych skuterów o pojemności 50 ccm. Stąd dobry sklep internetowy, działający też w tradycyjnej formie, oferuje przyjazne na co dzień modele marki Romet. Rowery elektryczne znanego od dziesięcioleci producenta stanowią rozwiązanie i dla osób okazjonalnie korzystających z jednośladów, i dla tych, którzy wybierają rower niemal codziennie. Oferta marki Romet obejmuje nowoczesne modele na rok 2019 w wielu klasach. Dlatego niezależnie od potrzeb każda z osób zainteresowana rowerem doposażonym w elektryczny silnik będzie mogła wybrać coś dla siebie.

Skąd bierze się popularność e-rowerów

Mimo że dla niektórych użytkowników elektryczne rowery kojarzą się z leniwą jazdą po mieście i na niewielkich odległościach, to warto mieć świadomość, jak zmienia się rowerowa rzeczywistość. Modele Romet na rok 2019 są tego najlepszym przykładem. Każdy pojazd doposażony jest w niewielką jednostkę wspomagającą pracę mięśni, wpływając na dystans i przyjemność z jazdy. Co istotne, e-bike to rozwiązanie szczególnie polecane użytkownikom, którzy w wyniku schorzeń, urazów czy kontuzji musieliby zrezygnować z przyjemności jazdy na rowerze. Niewielki silnik wraz z wydajnym akumulatorem pozwalają cieszyć się jazdą niezależnie od aktualnej kondycji zdrowotnej. Również seniorzy chętnie przesiadają się na rowery elektryczne, korzystając z pojazdów podczas wycieczek czy w drodze na działkę. Kolejną zaletą, którą doceniają właściciele rowerów elektrycznych, jest wsparcie podczas jazdy w wyboistym i pochyłym terenie. Dzięki silniczkowi można więc zwiększyć dystans bez nadmiernych wyrzeczeń.

Elektryczne rowery miejskie, jakie coraz częściej można spotkać w Krakowie, wyposażone są we wszelkie potrzebne akcesoria, jak bagażnik, błotniki, dzwonek czy oświetlenie. Geometria ramy pozwalająca na jazdę z wyprostowaną sylwetką to ogromny atut.

Elektryczne rowery trekkingowe, wyposażone w podobne akcesoria fabryczne jak miejskie, stanowią ciekawy kompromis między rowerem usportowionym a turystycznym. Stąd ta grupa zyskuje na popularności także w 2019 roku.

Dla miłośników sportu i terenu Romet oferuje też rowery MTB z napędem elektrycznym. Modele z terenowymi oponami i wydajnym układem hamulcowym zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa w każdych warunkach. Silniczek może posłużyć jako wsparcie podczas powrotu z terenowej eskapady.

Nasz sklep internetowy to dobre miejsce, by kupić rower elektryczny. Zachęcamy też do odwiedzenia naszego punktu w Krakowie, gdzie mieszczą się sklep i serwis.

TOP