ZAPOMNIAŁEŚ DANYCH DO LOGOWANIA?

ROWERY GIANT

Wyświetlanie 1–16 z 28 wyników

Giant to uznany na rynku producent rowerów. Marce tej zaufało wielu zadowolonych miłośników jednośladów. Sprzęt ten charakteryzuje wszechstronność, solidność oraz przystosowanie do jazdy w nawet najcięższych warunkach. Stawiając na ofertę proponowaną przez tego producenta mamy pewność, że wybrany pojazd będzie wiernym towarzyszem wycieczek, rajdów i wyścigów przez wiele długich lat.

Rowery od firmy Giant cechują bardzo dobre parametry techniczne. Jednak producent ten nie spoczywa na laurach. Każdego roku uzupełnia on swoją ofertę o coraz to doskonalsze modele, jeszcze lepiej sprawujące się na trasie. W tym celu rowery te są wyposażane w osprzęt solidnych, cenionych przez profesjonalnych cyklistów marek, takich jak KMC, VC, Shimano. Dzięki temu jednoślady te umożliwiają niezwykle sprawną i szybką jazdę.

Nasz sklep internetowy posiada w swojej ofercie rowery dedykowane do różnych typów jazdy. Znajdują się tu rowery crossowe, idealne dla wielbicieli skomplikowanych i wymagających tras. Zostały jednak one tak zaprojektowane, aby nawet poruszanie się po pełnej przeszkód nawierzchni było jak najbardziej komfortowe dla rowerzysty. Są to pojazdy optymalne zarówno dla osób, które hobbystycznie jeżdżą na rowerze, jak i dla zawodowców oczekujących najlepszych rozwiązań.

Dla pragnących wykorzystywać rower jako środek komunikacji, za pomocą którego dotrzemy do pracy czy szkoły, Gigant przygotował linię rowerów miejskich. Są one dostosowane do sprawnego poruszania się po zatłoczonych ulicach, betonie, asfalcie. Charakteryzuje je niezwykle ergonomiczny kształt, niska waga oraz maksymalne bezpieczeństwo użytkowania. Jest to zasługa wykorzystywanych materiałów, a także przemyślanego projektu rowerów.

Aby jazda na rowerze była jak najprzyjemniejsza, skonstruowano różne modele pojazdów dla mężczyzn i kobiet. Giant przygotował także propozycję dla najmłodszych. Dziecięce rowery to mniejsze wersje jednośladów dla dorosłych – są one wyśmienitym wyborem na początek przygody z dwoma kółkami.

Nasz sklep internetowy oferuje ogromny wybór modeli marki Giant. Ich doskonałe parametry techniczne, solidne wykonanie i nietuzinkowy design to aspekty wyróżniające je na tle innych rowerów. Kraków jest miastem, gdzie w sklepie stacjonarnym można na własne oczy przekonać się o zaletach tych jednośladów. Jednak możliwość składania zamówień online gwarantuje, że z naszą ofertą dotrzemy do każdego miasta w Polsce.

TOP