ZAPOMNIAŁEŚ DANYCH DO LOGOWANIA?

OFF-ROAD

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Sklep internetowy Revor oferuje duży wybór rowerów typu off-road firmy Giant. Zarówno początkujący, jak bardziej zaawansowani fani górskiej jazdy terenowej swoim wymarzonym mtb, będą w stanie idealnie dopasować pojazd do swoich wymagań. Rowery Giant off-road to jednoślady wprost stworzone do jazdy w trudnych warunkach terenowych. Sprostają wszelkim nierównościom, wybojom i stromym podjazdom.

Rowery Giant off-road są bardzo wytrzymałe, idealnie dostosowane do jazdy po najtrudniejszych szlakach górskich i bezdrożach. Ich konstrukcja jest dużo bardziej masywna i wytrzymała niż w rowerach crossowych i trekingowych. Solidna rama i mocne obręcze, amortyzatory, specjalnie dopasowane manetki i przerzutki SHIMANO oraz wysokiej jakości hamulce, stworzone zostały z myślą o wymagających miłośnikach kolarstwa górskiego. Rowery Giant off-road bowiem to typowe rowery górskie. Charakterystyczne dla nich szerokie, mocne opony świetnie amortyzują nierówności i zwiększają komfort jazdy w trudnych warunkach. Odpowiednio dopasowana geometria lekkiej, aluminiowej ramy pozwala na wygodną, bezpieczną jazdę.

Widelec o odpowiednim zawieszeniu skutecznie łagodzi wyboiste elementy na drodze. Hydrauliczne, niezwykle solidne, ale lekkie hamulce z kolei wykazują dużą siłę hamowania i dają pełną kontrolę nad pojazdem. Koła ze stali nierdzewnej pozwolą wypracować równowagę pomiędzy szybkością, a pełnym panowaniem nad rowerem podczas jazdy po bezdrożach. Bardzo ważnym elementem w rowerach górskich Giant jest siodło Giant connect upright, które ma ogromny wpływ na komfort jazdy. Skok przedniego koła został dostosowany do specjalnego przeznaczenia rowerów mtb. Wszystkie pozostałe elementy roweru, jak łańcuch, mechanizm korbowy, pedały, piasty, czy wsporniki siodła i kierownicy, stanowią doskonałą całość z resztą komponentów i zostały dobrane wg. wysokich standardów wykonania. W sklepie Revor dostępne są najnowsze modele górskie na rok 2019. Wysokie wymagania technologiczne stawiane rowerom off-road biorą też pod uwagę najnowsze trendy i kolorystykę obowiązujące w kolarstwie. Modele rowerów off-road Giant 2019, jakie oferuje nasz sklep internetowy to Giant Tempt i Giant Talon. Są one dostępne również stacjonarnie w siedzibie sklepu Revor, w mieście Kraków.

Wśród najnowszych propozycji na 2019 rok każdy amator-pasjonat kolarstwa górskiego znajdzie dla siebie idealny rower. Bardziej zaawansowaniu użytkownicy mtb również mogą liczyć na fachowe doradztwo i pomoc w wyborze jednośladu spełniającego wysokie wymagania.

TOP