ZAPOMNIAŁEŚ DANYCH DO LOGOWANIA?

X-ROAD

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Sklep internetowy Revor oferuje Państwu rowery crossowe marki Giant typu x-road. Sprawdzą się one zarówno na płaskich powierzchniach (np. w mieście), jak i na bardziej wymagających trasach: leśnych szlakach oraz drogach i ścieżkach za miastem.

Rowery Giant x-road to rozwiązanie idealne na co dzień i na dalsze, okazyjne wyprawy. Nadają się również do jazdy trailowej. Zapewniają nie tylko wygodę i komfort jazdy, ale przede wszystkim bezpieczeństwo. Ich wykonanie spełni wszystkie oczekiwania co do wysokiej jakości roweru: są solidne, funkcjonalne, lekkie i wytrzymałe. Rowery Giant x-road zostały zaprojektowane zgodnie z najwyższymi standardami nowoczesnej technologii. Ich mocny, dynamiczny wygląd od razu robi wrażenie. Rowery te pozwolą na rozwinięcie dużych prędkości, dając jednocześnie pełną kontrolę nad pojazdem. Jeśli więc szukają Państwo roweru do jazdy w każdych warunkach, to rowery crossowe Giant będą idealnym wyborem.

Wyposażone są one w lekkie, aluminiowe elementy (ramę i obręcze kół), co decyduje o niskiej wadze roweru. Płaska kierownica i rama o niskim przekroku ułatwiają wsiadanie i zsiadanie z pojazdu. Wygodne, ergonomiczne siodło Giant zwiększa komfort jazdy, a manetki, przerzutki, kaseta i mechanizm korbowy SHIMANO, charakteryzujące się długą żywotnością, zapewniają niezakłóconą pracę. Rowery Giant posiadają też mocne, wytrzymałe i lekkie hamulce tarczowe, pozwalające na szybkie, ale bezpieczne zatrzymanie się lub zwolnienie.

Sklep internetowy Revor proponuje Państwu najnowsze modele 2019 rowerów Giant: Giant Roam Disc (0,1,2). Dostosowane są one nie tylko do najnowszych trendów w kolarstwie rekreacyjnym, ale przede wszystkim zapewniają pewność i bezpieczeństwo jazdy. Są wykonane solidnie, z dbałością o każdy szczegół. Jazda na rowerze Giant jest niezwykle przyjemna i płynna oraz daje poczucie pełnej kontroli nad pojazdem.

Najnowsze modele rowerów Giant na rok 2019 stanowią doskonałe połączenie rowerów miejskich z rowerami górskimi. Sprawia to, że są one niezwykle wszechstronne i bez problemu radzą sobie w trudnych warunkach jazdy (na nierównościach, wybojach, stromych podjazdach). Revor to również stacjonarny sklep i serwis rowerowy w mieście Kraków. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą rowerów Giant na rok 2019. Każdy miłośnik jazdy na rowerze w pewnością wybierze tu dla siebie solidny i bezpieczny jednoślad.

TOP