ZAPOMNIAŁEŚ DANYCH DO LOGOWANIA?

CROSS

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Rowery crossowe marki Kross z kolekcji 2019 to modele zapewniające pełen komfort jazdy i bezpieczeństwo oraz sprawdzające się zarówno w codziennym użytkowaniu, jak w trudniejszym terenie w trakcie weekendowych wycieczek. Kross, jako jedna z największych i najlepiej rozpoznawalnych w Polsce marek, po raz kolejny nie zawodzi swoich wielbicieli. Modele rowerów crossowych z kolekcji na 2019 rok to zróżnicowana oferta, dzięki której można dobrać pojazd odpowiednio do swoich potrzeb.

Rowery crossowe przygotowane z myślą o 2019 roku, to pojazdy gwarantujące wygodną, wyprostowaną pozycję za kierownicą, a także możliwość rozwijania dużych prędkości na bardzo różnym terenie. Stworzone zarówno w wersjach męskich i damskich, rowery crossowe marki Kross pozwalają na aktywną, sportową rekreację dla wszystkich wielbicieli dwóch kółek, którzy chcąc używać ich do codziennych dojazdów do pracy, ale też na dłuższe rowerowe wycieczki. Modele crossowe odznaczają się bowiem podobnymi właściwościami co rowery trekkingowe, choć są pozbawione licznych akcesoriów stosowanych w tych typowo sportowych jednośladach. Komfortowa geometria, napęd z dużym zakresem dostępnych przełożeń, a także mocne, hydrauliczne hamulce, pozwalają jednocześnie na wygodną pozycję siedzącą za kierownicą rowerów crossowych, jak i rozwijanie naprawdę dużych prędkości na dłuższych trasach i bezpieczeństwo w trakcie konieczności nagłego hamowania.

Rowery marki Kross to nie wszystkie modele w kolekcjach światowych i polskich marek przygotowanych z myślą o nowym sezonie, które ma w swojej ofercie sklep internetowy Revor, z siedzibą stacjonarną w mieście Kraków. Sklep internetowy Revor to jedna z najdłużej działających na krakowskim rynku sportowym firm, specjalizująca się w sprzedaży oraz serwisowaniu sprzętu dla osób zainteresowanych aktywnych trybem życia. W ofercie sklepu Revor znajdą Państwo zarówno rowery, jak narty uznanych producentów, wykonane z materiałów najwyższej jakości, zapewniające komfort użytkowania, utrzymane w modnym designie, a jednocześnie bezpieczne. Jednak sprzedaż i serwisowanie sprzętu sportowego to nie wszystko. Misją sklepu Revor jest promocja zdrowego trybu życia i zachęcanie do regularnej aktywności fizycznej. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, nasi klienci mogą liczyć na profesjonalne doradztwo w kwestii dobrania sprzętu do indywidualnych potrzeb oraz wsparcie w przypadku usterek lub efektów kolizji, które mogą pojawić się w przypadku codziennego użytkowania rowerów na zatłoczonych miejskich ulicach.

TOP