ZAPOMNIAŁEŚ DANYCH DO LOGOWANIA?

DZIECIĘCE

Wyświetlanie jednego wyniku

Nasz sklep internetowy ma w swojej ofercie rowery dla klientów w każdym wieku, w tym także dla najmłodszych. By nauka jazdy przebiegała szybko, a zarazem bezpiecznie, polecamy dziecięce modele firmy Kross na rok 2019. Oferta rowerów jest bardzo szeroka i obejmuje propozycje dla dzieci w każdym wieku. Seria Kids przeznaczona jest dla najmłodszych, dopiero rozpoczynających przygodę z dwoma, a raczej z czterema kółkami. Są to przyjazne i bezpieczne modele rowerków. Dzięki wysokiej jakości komponentom dziecięce próby samodzielnej jazdy szybko zamieniają się w energiczne wyścigi po osiedlowych chodnikach.

Sklep internetowy Revor, którego siedzibą jest Kraków, oferuje także rowery Kross dla nastolatków. Młodzieżowe modele na rok 2019 pochodzą z linii Kids. Są to propozycje dla dzieci, które doskonalą swoje umiejętności, codziennie dojeżdżają do szkoły lub spędzają wolny czas na rowerowych wycieczkach. Są to w większości przypadków młodzieżowe, nieco mniejsze wersje dorosłych pojazdów z oferty firmy Kross na rok 2019. Pozwalają one na komfortowe i bezpieczne przemieszczanie się tym najbardziej popularnym wśród nastolatków środkiem transportu.

Rowery dla dzieci i młodzieży zostały tak zaprojektowane, by wszystkie ich elementy dopasowane były do wieku, wzrostu oraz wagi użytkowników. Do produkcji tego rodzaju jednośladów zastosowane zostały specjalne materiały. Rowery te wyposażono w nowoczesne rozwiązania techniczne, ułatwiające dzieciom i młodzieży użytkowanie. Są to przede wszystkim, mniejsze klamki hamulcowe, które pozwalają na łatwiejsze hamowanie. Ramy zostały w odpowiedni sposób wyprofilowane, by przy długiej jeździe nie powodowały bólu oraz zmian w rozwijającym się układzie kostnym. Element ten ma także za zadanie ochronić dziecko przed poważniejszymi urazami w razie upadku. Warto również wspomnieć o miękkim wykończeniu siodełka, które zapewnia wygodę.

Rowery te doskonale nadają się zarówno dla dzieci, które dopiero uczą się jeździć, jak i dla tych, które już doskonale radzą sobie z utrzymaniem kontroli nad jednośladem. Małe pojazdy są kolorowe i zachęcają do zabawy, a paleta dostępnych kolorów z pewnością pozwoli na wybranie egzemplarza odpowiedniego zarówno dla dziewczynki, jak i dla chłopca. Wygodne i starannie wykonane uchwyty na kierownicy oraz pedały pokryte antypoślizgowym materiałem gwarantują bezpieczną i wolną od trosk zabawę. Poszukując prezentu dla swojego dziecka z okazji urodzin lub komunii warto zainteresować się rowerami marki Kross, znajdującymi się w ofercie naszego sklepu.

TOP