ZAPOMNIAŁEŚ DANYCH DO LOGOWANIA?

MTB

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Rowery górskie marki Kross z kolekcji na rok 2019 to szeroka gama pojazdów, które można dostosować do indywidualnych potrzeb rowerzystów, zarówno mężczyzn, jak i kobiet oraz dzieci. Funkcjonująca od 1990 roku na polskim rynku marka Kross ceniona jest przez wielbicieli dwóch kółek za niezawodność i wysoką jakość wykonania, jaką odznaczają się proponowane przez nią modele, dzięki czemu bez kompleksów konkuruje z ofertą światowych firm specjalizujących się w sprzęcie rowerowym. Rowery górskie w ofercie marki Kross pojawiły się w 2006 roku, który został uznany za przełomowy dla jej funkcjonowania na rynku. W asortymencie marki znalazły się bowiem modele górskie, miejskie, trekkingowe, dziecięce, cross i szosowe, stworzone zgodnie z modnym wzornictwem i wykorzystaniem komponentów oraz materiałów o najwyższej jakości.

Rowery marki Kross z kolekcji na rok 2019, które oferuje sklep rowerowy Revor z siedzibą stacjonarną znajdującą się w mieście Kraków to szeroki asortyment pojazdów, które z łatwością można dobrać do swoich potrzeb. Wśród polecanych rowerów znajdują się m.in. pojazdy z serii Lea stworzonej od początku z myślą o kobietach, poszukujących jednośladu sprawdzającego się zarówno w trakcie jazdy po utwardzonych drogach, jak i w zróżnicowanym terenie. Model Kross Hexagon 8.0 to z kolei propozycja najbardziej zaawansowana w linii rowerów górskich MTB z oferty marki. Cechy typowych rowerów górskich zostały w nich połączone z rozwiązaniami zapewniającymi wyjątkowy komfort jazdy. W asortymencie rowerów górskich, jakie oferuje sklep internetowy Revor nie zabrakło także propozycji dla młodszych wielbicieli jazdy na dwóch kółkach. Model Kross Hexagon JR 1.0 z kolekcji 2019 wzorowany jest na dorosłych rowerach z linii MTB Hexagon, ale znakomicie sprawdza się w przypadku dzieci i młodzieży. Jego nisko poprowadzona rura zapewnia łatwiejsze wsiadanie i zsiadanie, a także gwarantuje bezpieczeństwo. Zastosowany przedni amortyzator zwiększa komfort jazdy po nierównym terenie.

Sklep internetowy Revor, którego siedziba stacjonarna mieści się w Krakowie to jedna z pierwszych w tym mieście firm specjalizujących się w ofercie dla osób szukających sprawdzonego sprzętu do aktywności fizycznej. Sprzedaż oraz serwisowanie rowerów i nart łączy się w filozofii firmy z promocją zdrowego i ekologicznego trybu życia. Dostępne w ofercie sklepu rowery to bowiem zdecydowanie bardziej ekologiczne rozwiązanie do poruszania się w wielkim mieście, gdzie zyskuje coraz więcej zwolenników. Unikają oni w ten sposób korków i w mniejszym stopniu przyczyniają się do zanieczyszczenia środowiska.

TOP