ZAPOMNIAŁEŚ DANYCH DO LOGOWANIA?

TREKKING

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Wśród wielu rodzajów rowerów coraz większą popularnością cieszą się modele trekkingowe. Są to niezwykle wygodne w użytkowaniu jednoślady, których lekka, a zarazem solidna konstrukcja zapewnia maksymalny komfort i wygodę jazdy niemal w każdych warunkach. Doskonale sprawdzają się na długich, wymagających trasach. Świetnie nadają się nawet na wielokilometrowe wyprawy, ale równie dobrze podróżuje się nimi po mieście. Są to jedne z najbardziej uniwersalnych rowerów, które z powodzeniem można wykorzystywać jako tani i ekologiczny środek lokomocji, jak również jako sprzęt sportowy służący rekreacji czy też poprawieniu kondycji fizycznej.

Nasz sklep internetowy oferuje szeroki wybór rowerów znanej i cenionej marki Kross. Modele trekkingowe z 2019 roku to doskonałej jakości jednoślady. Lekka, aluminiowa konstrukcja, komfortowa geometria, markowy osprzęt oraz 28 calowe koła to największe ich atuty. Kształt i budowa ramy to to, co zdecydowanie wyróżnia rowery trekkingowe Kross. Jej konstrukcja umożliwia zachowanie wyprostowanej pozycji, co znacząco poprawia komfort jazdy. Jest to niezwykle ważne zwłaszcza podczas wielokilometrowych wypraw, kiedy liczy się wygoda podróżowania. Rowery turystyczne tej marki to połączenie komfortu jazdy i funkcjonalności. Kierowanie nimi to wyjątkowa przyjemność, maksymalna wygoda za kierownicą, a zarazem wysoki komfort podróżowania dzięki osprzętowi, w jaki są wyposażone rowery Kross 2019. Co więcej, nowoczesna ich konstrukcja umożliwia zamocowanie wielu dodatkowych, przydatnych podczas podróży akcesoriów. Z powodzeniem można zamontować na rowerze pojemne sakwy, które pomieszczą wszystkie rzeczy, potrzebne podczas rowerowych wypraw. Niewątpliwą zaletą rowerów trekkingowych jest także niezwykle wygodne siodełko, które świetnie sprawdza się podczas wielogodzinnych wycieczek. Równie ważnym atutem są duże 28 calowe koła, zaopatrzone w opony doskonale sprawdzające się zarówno podczas jazdy po asfalcie, jak również w bardziej wymagającym terenie. Nie ulega wątpliwości, że modele trekkingowe z 2019 roku to warte zakupu jednoślady.

Nasz sklep internetowy oferuje doskonałej jakości rowery turystyczne dostępne w sprzedaży online. Istnieje także możliwość ich zakupu w naszej stacjonarnej placówce. Kraków to miasto, w którym zlokalizowany jest nasz sklep. Prowadzimy również serwis rowerowy, gdzie świadczymy nasze fachowe usługi. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą rowerów. Jesteśmy przekonani, że spełnią one wymagania nawet najbardziej wymagających klientów.

TOP