ZAPOMNIAŁEŚ DANYCH DO LOGOWANIA?

ROWERY ROMET

Wyświetlanie 1–16 z 34 wyników

Firma Romet ma swojej ofercie wiele modeli rowerów. Znajdą w niej coś dla siebie dorośli i dzieci, osoby w pełni sił jak i chcący je odzyskać. Rowery Wigry i Gazela można polecić osobom, które z uwagi na nadwagę nie powinny dużo chodzić, aby ich stawy w nogach nie uległy zniszczeniu. Jazda na rowerze jest dla nich wskazana. Stawy nie są przeciążone, a porcja ruchu sprzyja poprawie przemiany materii, wzmocnieniu serca. Dodatkowym atutem jest możliwość podziwiania okolicy, czego nie dają rowery stacjonarne. Wspomniane rowery wyposażone są w oświetlenie, wygodne siodełko. Dzięki temu nadają się do jazdy rekreacyjnej, po zakupy jak i do pracy. Wyposażone są one w błotniki, które chronią garderobę przed zabrudzeniem. Romet jest również producentem rowerów dla dzieci. Pojazd ma koła o średnicy 20″ (a więc jak składak) a wyposażenie, którego pozazdrościć mu może posiadacz niejednego roweru dla dorosłych. Wystarczy wymienić amortyzowany widelec, sześcio stopniową przerzutkę tylną. Pojazd ma uniwersalną ramę a wersja dla chłopca lub dla dziewczynki różni się tylko kolorem. Rowerek malowany jest na kolory: fioletowo-różowy, niebiesko-biały oraz biało-czerwony.
W ofercie firmy Romet znajdują się również modele Orkan i Rambler.

Orkan to nawiązanie do tradycji. Noszący taką nazwę rower turystyczny produkowany był w Polsce w latach 80-tych i 90-tych XX w. W 2013 reaktywowano markę. Współczesny Orkan to rower crossowy wyposażony w na osprzęt firmy Shimano. Warto zauważyć, że mimo tego jest to rower crossowy w cenie poniżej 2 tysięcy złotych.

Rambler to rower górski z segmentu entry level. Pojazdy odznaczają się sylwetką o silnym, sportowym charakterze. Im wyższy model, tym bardziej sportowa geometria. Więcej jest także rozwiązań konstrukcyjnych zaczerpniętych z wyższych grup np. wewnętrzne prowadzenie przewodów, haki post mount. Z kolei modele niższe mają zastosowane rozwiązania klasy komfort, które wpływają na łatwe użytkowanie i stabilne zachowanie roweru w trudnym terenie.

Seria Mustang wywodzi się z sprawdzonej serii Monsun. Pojazdy były testowane przez zawodników oraz laboratoryjnie. Wyróżniają się wysoką wytrzymałością oraz sztywnością konstrukcji. Monsuny wytwarzane seryjnie mają identyczne ramy jak wersje wyścigowe. Pozwala to użytkownikom cieszyć się wysokimi parametrami. W serii Mustang zastosowano ramy aluminiowe.

Sklep internetowy Revor ma swojej ofercie zarówno modela najnowsze jak i z lat poprzednich. Dzięki temu ma gamę towarów dostosowaną do wszystkich miłośników kolarstwa niezależnie od zasobności ich portfeli.
Siedzibą firmy jest Kraków i tutaj można obejrzeć rowery na miejscu. Sprzedażą wysyłkową zajmuje się sklep internetowy.

TOP