ZAPOMNIAŁEŚ DANYCH DO LOGOWANIA?

MTB

Wyświetlanie wszystkich wyników: 1

Zapraszamy wszystkich miłośników jazdy na rowerze do Krakowa. To właśnie tu w sklepie stacjonarnym, jak i internetowym znajdują się wysokogatunkowe rowery górskie MTB, czyli Mountain Terrain Bike jednych z najlepszych światowych producentów, czyli Romet. Najnowsze i jeszcze bardziej komfortowe w jeździe modele 2019 czekają na te mniej i bardziej ekstremalne wyprawy.

Rowery górskie MTB są przystosowane do jazd ekstremalnych i cechują się wyjątkową odpornością na upadki, zarysowania i inne mechaniczne uszkodzenia. Jako jedne z nielicznych pozwolą miło spędzić czas na wyboistych leśnych trasach, czy nawet w górskich regionach. Radzą sobie z najcięższymi trudnościami, którym nie dorówna żaden inny rower. Duże i szerokie opony zwiększają komfort poprzez amortyzację nawierzchni, nawet tej najbardziej dziurawej i zapewniają większe osiągi prędkości.

Sama konstrukcja rowerów Romet to stabilna i wytrzymała rama z najwyższej jakości aluminium, które zostało odpowiednio zabezpieczone przed powstawaniem korozji oraz dodatkowo wzmocnione, aby nie dopuścić do pęknięcia ramy podczas upadku. Niewielka waga to szczególna zaleta, dzięki której w miejscach niemożliwych do przejechania, z powodzeniem przeniesiemy go na własnych plecach. Daje poczucie swobodnego poruszania się. Kolejną ważną zaletą są niezawodne hamulce, które posiadają inną konstrukcję niż standardowe rowery. Wyprofilowane siodełko oraz kierownica również zostały odpowiednio dostosowane do jazdy terenowej. Co ważniejsze konstrukcja posiada amortyzatory, które umożliwiają wykonywanie niewielkich przeskoków.

Nasz sklep internetowy gwarantuje wszystkim nowym nabywcom niezapomniane przeżycia. Rowery Romet z 2019 roku są ulepszonymi wersjami i tak już świetnych rowerów z poprzednich roczników, ale każdy miłośnik podróżowania jednośladem z pewnością zakocha się od nowa w nowych modelach. Do wyboru oczywiście wersje damskie i męskie, a co jest jeszcze bardziej zaskakujące, w przystępnych cenach. Modele 2019 to gwarancja satysfakcji nie tylko na górskich szczytach, ale również w codziennym użytku. Przejechanie zakorkowanego miasta, jakim jest Kraków, Warszawa, czy Poznań z rowerami Romet trwa zaledwie chwilę. Zwrotny i lekki zmieści się w każdym miejscu.

Sklep internetowy Revor prezentuje jedynie najlepsze modele różnorodnych rowerów górskich, które są warte uwagi. Rowery Romet Mountain Terrain Bike właśnie takie są, dlatego każdy może zakupić gotowe do jazdy, szybkie i piękne jednoślady w naszym sklepie każdego dnia. Są w pełnej gotowości na odkrywanie nowych horyzontów.

TOP