ZAPOMNIAŁEŚ DANYCH DO LOGOWANIA?

KIM JESTEŚMY

Jesteśmy jedną z pierwszych firm rowerowych jakie pojawiły się na rynku krakowskim. Obowiązujące standardy jak: kultura sprzedaży i profesjonalizm w obsłudze klientów spowodowały, że nazwa REVOR stanowi markę rozpoznawaną nie tylko wśród sklepów rowerowych w Krakowie. Oprócz sprzedaży i serwisowania rowerów i nart, promujemy zdrowy tryb życia, zachęcając do uprawiania sportu dzieci, młodzież i dorosłych. Szczególnie promujemy rower jako optymalny środek transportu w tak zatłoczonym mieście jakim jest Kraków.

JUBILEUSZ

Rok 2020 to dla sklepów rowerowych REVOR 27 lat doświadczenia w sprzedaży i serwisowaniu wszelkiego typu rowerów. Jubileusz 27-lecia chcemy świętować zgodnie z naszym hasłem: „Z korzyścią dla Ciebie”. Dlatego zachęcamy wszystkich do monitorowania naszej strony www.revor.pl. Pojawiać się tam będą informacje o wyjątkowych akcjach promocyjnych dotyczących rowerów Giant, Kross, Romet.

W roku 2022 Revor świętuje swoje 29 letnie urodziny. Nie udałoby Nam się to gdyby nie Nasi wieloletni klienci którzy co roku poświęcają Nam swój sprzęt zarówno rowerowy jak i narciarski. Rowery Kraków i Narty Kraków kojarzą się dzięki Wam jako REVOR.

WSZYSTKO CO POWINIENEŚ O NAS WIEDZIEĆ

Najwyższe standardy oraz kultura sprzedaży obowiązujące przy obsłudze klientów czyni sklep Revor rozpoznawalną marką wśród krakowskich sklepów rowerowych i narciarskich. Oferta rowerów w sklepie Revor jest bardzo duża. Posiadamy wszystkie rozmiary rowerów dziecięcych, rowerów miejskich, rowerów trekkingowych, rowerów MTB, elektrycznych oraz rowerów klasy komfort.

W naszym sklepie rowerowym istnieje możliwość jazdy próbnej na bezpiecznym placu manewrowym, by klient miał pewność dobrego, bezpiecznego dobrania roweru. Istnieje także możliwość negocjacji każdej ceny.

W roku 2014 przyznano nam tytuł:

Firma Godna Zaufania

W roku 2017 przyznano nam tytuł:

0

TOP