O nas

KIM JESTEŚMY

Jesteśmy jedną z pierwszych firm rowerowych jakie pojawiły się na rynku krakowskim. Obowiązujące standardy jak: kultura sprzedaży i profesjonalizm w obsłudze klientów spowodowały, że nazwa REVOR stanowi markę rozpoznawaną nie tylko wśród sklepów rowerowych w Krakowie. Oprócz sprzedaży i serwisowania rowerów i nart, promujemy zdrowy tryb życia, zachęcając do uprawiania sportu dzieci, młodzież i dorosłych. Szczególnie promujemy rower jako optymalny środek transportu w tak zatłoczonym mieście jakim jest Kraków.

JUBILEUSZ

Rok 2018 to dla sklepów rowerowych REVOR 25 lat doświadczenia w sprzedaży i serwisowaniu wszelkiego typu rowerów. Jubileusz 25-lecia chcemy świętować zgodnie z naszym hasłem: „Z korzyścią dla Ciebie”. Dlatego zachęcamy wszystkich do monitorowania naszej strony www.revor.pl. Pojawiać się tam będą informacje o wyjątkowych akcjach promocyjnych dotyczących rowerów Giant, Kross, Romet.

WSZYSTKO CO POWINIENEŚ O NAS WIEDZIEĆ

Najwyższe standardy oraz kultura sprzedaży obowiązujące przy obsłudze klientów czyni sklepy Revor rozpoznawalną marką wśród krakowskich sklepów rowerowych i narciarskich. Oferta rowerów w sklepach Revor jest bardzo duża. Posiadamy wszystkie rozmiary rowerów dziecięcych, rowerów miejskich, rowerów trekkingowych, rowerów MTB oraz rowerów klasy komfort.

W naszych sklepach rowerowych istnieje możliwość jazdy próbnej, by klient miał pewność dobrego dobrania roweru. Istnieje także możliwość negocjacji każdej ceny. .

 

W roku 2017 przyznano nam tytuł:

Praktyka w parze z wiedzą daje nam przewagę.

Posiadamy bogaty katalog sprzętu rowerowego.

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze.

Nasze pasje przekuwamy w pracę

Czynne zaangażowanie w uprawianiu tych dziedzin sportu umożliwia nam dokładne testowanie każdej nowej kolekcji rowerów Giant, rowerów Kross i rowerów Romet, oraz wielu marek nart i desek snowboardowych zimą.

Sprzedaż to nie wszystko

Sklep Revor to doskonała lokalizacja w Krakowie. Przy sklepie rowerowym jest wielki parking umożliwiający łatwy dojazd, załadunek i rozładunek sprzętu sportowego. Wszystkich potencjalnych klientów serdecznie zapraszamy przez wszystkie dni tygodnia.

Serwis - dbamy o Twoje bezpieczeństwo

Bardzo dobre przygotowanie roweru przez nasz serwis rowerowy, czyni naszą ofertę bardzo korzystną i bezpieczną dla klienta. Specjalizacja rowerowa i narciarska pozwala nam skupić się na detalach.

Dział

Empty section. Edit page to add content here.