ZAPOMNIAŁEŚ DANYCH DO LOGOWANIA?

CZĘŚCI

Wyświetlanie 1–16 z 78 wyników

Aby utrzymać sprzęt w sprawności niezbędne są nowe części rowerowe. Niektóre z nich trzeba mieć ze sobą podczas wycieczek, aby np. po przebiciu dętki można było kontynuować podróż.

Części rowerowe ulegają naturalnemu zużyciu. Jeżeli planujemy wyjazd na urlop warto poszerzyć zapas części o klocki hamulcowe (szczególnie gdy wybieramy się teren górzysty), pedały (które mogą ulec uszkodzeniu np. po uderzeniu o przydrożny kamień).

Przygotowując rower do wyprawy lub nowego sezonu warto wymienić te części rowerowe, które są wyeksploatowane. Dzięki temu będziemy mogli dłużej cieszyć się sprawnością roweru. Przed sezonem warto sprawdzić stan łańcucha. Łańcuch ulega wyciągnięciu jak również wycieraniu na skutek nieuniknionego zabrudzenia piaskiem, który zawiera twardą krzemionkę. O nadmiernym zużyciu łańcucha świadczy jego głośna praca i przeskakiwanie między zębatkami. Nie wolno tych objawów bagatelizować, gdyż mogą doprowadzić zniszczenia współpracujących z łańcuchem elementów: zębatki w kasecie i korbie. Drugą grupą części, które ulegają częstemu zużyciu są linki do przerzutek, hamulców. Wystarczy, że pęknie jeden drut i linka zacznie się zacinać w pancerzu a sterowanie przy za jej pomocą nie będzie płynne.

Części zamienne pozwalają również na lepsze dopasowanie roweru do potrzeb kolarza. Znaczną poprawę wygody podczas jazdy można uzyskać zmieniając uchwyty na kierownicę, siodełko czy montują błotniki do roweru. Producenci wyposażają rowery w osprzęt standardowy, który nie zawsze może być idealnie dopasowany do budowy ciała każdego kolarza.

Siedzibą sklepu internetowego Revor jest Kraków. Tutaj można nabyć części również na miejscu. Jest to znaczne ułatwienie gdyż części można zamówić będąc w trasie, a wymiany dokonać po dojechaniu do miejsca dostawy. Wcale nie musi być to dom zamawiającego.

Sklep internetowy ma swej ofercie produkty wyłącznie markowe o sprawdzonej jakości. Dzięki temu wymienione części służą długo, powodują że rower jest niezawodnym środkiem transportu.

TOP