ZAPOMNIAŁEŚ DANYCH DO LOGOWANIA?

AKCESORIA

Wyświetlanie 1–16 z 166 wyników

Jak sprawić, aby rowerowe podróże i zamiejskie wycieczki były jeszcze bardziej przyjemne? Wystarczy wyposażyć swój jednoślad w akcesoria rowerowe. To dzięki nim nawet najdłuższa trasa będzie pokonywana w poczuciu maksymalnego komfortu. Dobrze wybrane dodatki do roweru gwarantują także, że do celu dotrzemy bezpiecznie, a ewentualne problemy szybko rozwiążemy.

Oferujemy akcesoria rowerowe, służące zapewnieniu odpowiednich standardów bezpieczeństwa. Są to między innymi kaski. Wykonane z wysokogatunkowego tworzywa skutecznego, zapobiegają groźnym urazom, jeżeli zdarzy się nam wypadek. Rozsądny rowerzysta wie również, jak ważny jest montaż oświetlenia. Lampy tylne oraz przednie zapewnią, że będziemy widoczni dla samochodów, pieszych, ale także dla innych cyklistów. Unikniemy dzięki nim stłuczek i niebezpiecznych wypadków komunikacyjnych. Bez względu na to, czy rowerem poruszamy się częściej w mieście czy po szutrowych ścieżkach, musimy zaopatrzyć się w dzwonek. To on zasygnalizuje naszą obecność na drodze oraz będzie doskonałym znakiem ostrzegawczym.

Miłośnicy dwóch kółek spędzają na swoich pojazdach naprawdę wiele czasu. Nasz sklep internetowy to miejsce, gdzie można znaleźć akcesoria, które przydadzą się zawodowym kierowcom oraz amatorom. Gadżetami takimi są okulary. Pokryte lustrzaną powłoką perfekcyjnie chronią przed szkodliwym promieniowaniem. Zostały zaprojektowane z myślą o wykorzystywaniu ich przez sportowców. W związku z tym nie ma obaw, że niespodziewanie zsuną się podczas jazdy rowerem. Wymagający rowerzyści, poważnie podchodzący do kwestii treningów, powinni zwrócić uwagę na funkcjonalne liczniki. Urządzania te, posiadające sporych rozmiarów wyświetlacze, pokażą im przebyty dystans, średnią prędkość czy czas jazdy.

Niezwykle ważne jest pewne trzymanie roweru – umożliwią to praktyczne owijki na kierownicę. Ich zastosowanie sprawia, że dłoń nie ślizga się podczas jazdy, a nieprzyjemne drgania są redukowane. Kiedy nasz pojazd będzie wymagał naprawy, szalenie przydatne okażą się akcesoria rowerowe takie jak klucze czy łatki naprawcze. Są świetnym rozwiązaniem, jeśli usterka zaskoczy nas w trasie, dlatego zawsze powinny znajdować się w plecaku rowerzysty. Oprócz tego warto w zanadrzu mieć pompkę rowerową. Oleje oraz smary natomiast pozwolą nam należycie przygotować rower do dłuższej wyprawy.

Nasz sklep internetowy umożliwia sprawne i szybkie składanie zamówień online. Dzięki temu, mimo że naszą siedzibą jest Kraków, dostarczymy gadżety niezbędne wszystkim rowerzystom do dowolnego miasta.

TOP