ZAPOMNIAŁEŚ DANYCH DO LOGOWANIA?

Podpórki rowerowe

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Czy zdarzyło Ci się kiedykolwiek szukać miejsca do zaparkowania swojego roweru? Przestrzeń miejska zazwyczaj jest dobrze przystosowana do kierowców jednośladów. W wielu publicznych miejscach takich jak galerie handlowe czy ośrodki kulturalne znajdują się specjalne stojaki. Właściwie nikogo nie dziwi ten fakt, stający się wręcz naturalnym w miejskich aglomeracjach. Problem pojawia się podczas dalszych wyjazdów, gdzie brakuje takich udogodnień i miejsc przystosowanych do zaparkowania roweru. Podpórki rowerowe stają się wtedy koniecznym wyposażeniem.

Jak wiadomo, podpórki rowerowe, umożliwiają utrzymanie pozycji pionowej pojazdu bez potrzeby podpierania go. Ponadto chronią przed pozostawianiem roweru opartego o mury, inne środki transportu czy też odkładanie go na ziemi. Tym samym zabezpieczają powłokę przed zabrudzeniem oraz przetarciami, dokonywanymi najczęściej po opieraniu ramy o dostępne najbliżej zabudowania.

W wielu modelach stopki rowerowe montowane są fabrycznie. Dotyczy to przede wszystkim rowerów miejskich, turystycznych czy dziecięcych. Z kolei rzadziej spotykane są jako elementy wyposażenia pojazdów szosowych.

Nasz sklep internetowy oferuje podpórki rowerowe wykonane z lekkiego aluminium, które można dopasować do kilku rozmiarów koła. Rozpiętość jaką można dostosować do rowerów waha się od 24 do 29 cali. Montaż polega na przymocowaniu akcesorium do tylnej części koła (w okolicy osi), dokładnie w dolnej rurze tylnego trójkąta. Sam proces zakładania stopki jest bardzo prosty i nie wymaga wiele czasu.

Nasz sklep internetowy, który stacjonarnie działa w mieście kraków, oferuje także w niniejszej kategorii podpórki do kół dziecięcych, pozwalające najmłodszym bezpiecznie rozpoczynać przygodę na rowerze. Kółka podporowe pasują do pojazdów dziecięcych, których koła mają średnicę od 12 do 20 cali. Wykonane są z odpornej stali, która wykazuje nie tylko trwałość na uszkodzenia, ale co najważniejsze w tym przypadku- bezpieczną, stabilną przejażdżkę małego rowerzysty.

TOP