ZAPOMNIAŁEŚ DANYCH DO LOGOWANIA?

Oświetlenie Rowerowe

Wyświetlanie 1–16 z 23 wyników

Oświetlenie rowerowe to zbiór wszelkiego rodzaju akcesoriów zarówno ułatwiających poruszanie się po zmroku, jak i umożliwiających dostrzeżenie rowerzysty na drodze. Są to zatem produkty zapewniające bezpieczeństwo osoby poruszającej się jednośladem. W kategorii tej nasz sklep internetowy zebrał lampki rowerowe, które wykorzystują najnowsze technologie. Dzięki zastosowaniu żarówek LED współczesne oświetlenie roweru jest nie tylko skuteczne, ale i oszczędne. Ledowe lampki zasilane są bateriami, nie trzeba więc na rowerze montować niepraktycznych i przestarzałych już dynam.

Typowe oświetlenie rowerowe składa się z dwóch elementów, lampki przedniej oraz tylnej. Każda z nich ma inną funkcję, dlatego też są odmiennie skonstruowane. Przednie oświetlenie roweru ma przede wszystkim za zadanie rozjaśnienie drogi, po której porusza się rowerzysta. Dlatego też emitowane światło jest silne i skierowane na teren znajdujący się bezpośrednio przed pojazdem. Dla wygody użytkownika lampki takie wyposażone są w kilka trybów działania. Sposób oświetlenia można dopasować do panujących w danej chwili warunków pogodowych. Dostępne poprzez nasz sklep internetowy niezawodne lampki mogą być ładowane za pomocą kabla USB, posiadają wskaźnik poziomu naładowania baterii oraz wykonane są z wytrzymałych i wodoodpornych materiałów.

Tylne lampki rowerowe mają za zadanie sprawić, by poruszający się po zmroku rowerzysta był doskonale widoczny już z dużej odległości, ale bez oślepiania innych użytkowników dróg. Dlatego też ledowe oświetlenie tylne nie jest tak mocne, jak przednie. Z reguły są to małe diody emitujące wyraźne, jednak niezbyt silne światło, dodatkowo ograniczone czerwonym kloszem. Lampki takie mają szereg możliwości montażu, w zależności od typu roweru oraz upodobań rowerzysty i dostępne są w różnych kształtach.

Oferujemy zarówno pojedyncze egzemplarze lamp przednich i tylnych, jak i bardziej ekonomiczne w zakupie zestawy. Można je nabyć w naszym sklepie internetowym lub stacjonarnym, którego siedzibą jest Kraków. Szczycimy się tym, iż oferowany przez nas asortyment składa się z produktów renomowanych wytwórców, cechuje się wysoką jakością wykonania oraz atrakcyjnymi cenami. Oferta sklepu zadowoli klientów poszukujących zarówno, oświetlenia do nocnych wypraw, jak i pragnących za pomocą sprawnej lampki tylnej zaznaczyć swoją pozycję na ścieżce rowerowej. Wiele z naszych produktów pasuje także do rowerów dziecięcych, co znacząco wpływa na zwiększenie bezpieczeństwa najmłodszych rowerzystów.

TOP