ZAPOMNIAŁEŚ DANYCH DO LOGOWANIA?

Owijki na kierownice

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Owijki na kierownice rowerowe to rozwiązania stosowane w rowerach szosowych. Są to taśmy, których zewnętrzna warstwa zapobiega ślizganiu się rąk, co znacznie poprawia chwyt kierownicy. Wewnętrzna warstwa natomiast skutecznie tłumi i amortyzuje wibracje. W efekcie zdecydowanie zwiększa się komfort jazdy oraz kontrola nad jednośladem. Ma to fundamentalne znaczenie, zwłaszcza przy nierównościach terenu, przy pokonywaniu których pełna kontrola i pewność rowerzysty decydują o bezpieczeństwie jazdy i wygodzie.

Owijki na kierownice rowerowe pełnią też rolę ozdobną. Podkreślają indywidualny styl rowerzysty, nadają pojazdowi charakteru i sprawiają, że zyskuje on nowy, ciekawy wygląd. Specyficzna konstrukcja kierownicy rowerów szosowych została pomyślana tak, aby rowerzysta mógł podczas jazdy wykorzystywać całą jej powierzchnię. W tej sytuacji owijki na kierownice rowerowe stają się niezbędnym elementem wyposażenia roweru szosowego. Rozwiązanie to coraz częściej stosowane jest również w innych typach rowerów.

Użytkownicy tzw. rowerów gravelowych, czyli inaczej szutrowych również stosują owijki na kierownice. Gravele to udoskonalony rower szosowy, pozwalający na jazdę po trasach nierównych i wyboistych, na których istnieje duże ryzyko uszkodzenia szosówki. W tym przypadku owijki na kierownice jeszcze bardziej poprawiają komfort jazdy.

Sklep internetowy Revor proponuje Państwu owijki na kierownice silikonowe i piankowe, które są łatwe w utrzymaniu (czyszczeniu). Mają one szerokość 30 mm i długość 1800 mm lub 1900 mm. Ich duża wytrzymałość na rozciąganie pozwala na precyzyjne owinięcie taśmy wokół kierownicy. Ponadto są łatwe w montażu, m.in. dzięki specjalnym korkom (zaślepkom) do zamocowania ich końców. Dostępne są różne warianty kolorystyczne. Wszystkie owijki na kierownice rowerowe dostępne w naszym sklepie to produkty wysokiej jakości, spełnią więc oczekiwania nawet najbardziej wymagających kolarzy. Sklep internetowy Revor ma również swoją siedzibę stacjonarną w mieście Kraków. Posiadamy szeroki wybór rowerów i akcesoriów rowerowych.

TOP