ZAPOMNIAŁEŚ DANYCH DO LOGOWANIA?

Kaski

Wyświetlanie 1–16 z 22 wyników

Kaski rowerowe zapewniają rowerzyście bezpieczeństwo podczas jazdy i biorąc pod uwagę choćby to jedno przeznaczenie, warto zainwestować w ekwipunek najwyższej klasy. Nikt nie chce oszczędzać przecież na zdrowiu i życiu własnym oraz swojej rodziny.

Jak wiadomo kaski chronią głowę w czasie upadku oraz amortyzują uderzenia. Nikt nie dziwi się, widząc małe dziecko zabezpieczone w ten sposób. Jeszcze do niedawna, dorośli posiadający kaski rowerowe, stawali się obiektami drwin. Na całe szczęście świadomość zaczęła się zmieniać, a wraz z nią postrzeganie bezpieczeństwa na drogach. Obecnie nikogo nie dziwi odpowiednio wyposażony rowerzysta, prędzej traktowany jest z szacunkiem. Nie bez znaczenia pozostają także względy estetyczne, ponieważ zabezpieczenia głowy są coraz bardziej kolorowe i dopasowane do różnorodnych potrzeb klientów.

Nasz sklep internetowy, którego stacjonarny oddział znajduje się w mieście Kraków, oferuje bogaty wachlarz produktów, którymi są kaski rowerowe. Sprawdzą się podczas jazdy na wielu modelach dwukołowców zarówno dla kobiet, mężczyzn, jak i dzieci. W asortymencie znajdują się standardowe kaski MTB, które najlepiej pasują do wymagających tras górskich. Ich charakterystycznym elementem jest daszek, zabezpieczający przed czynnikami zewnętrznymi takimi jak: nasłonecznienie czy deszcz. Podobną wersję, pozbawioną jednak przedniej części osłaniającej, stanowi kask szosowy. Sklep internetowy oferuje także kaski miejskie, które wyróżniają się ciekawymi wzorami. Wybór tego fasonu pozwala zwrócić na siebie uwagę w tłumie i odznaczać się na tle pozostałych rowerzystów.

Dopasowanie kasku do sposobu jazdy, kierunku podróży czy roweru, to jeszcze nie wszystko. Ten rodzaj sprzętu powinien przede wszystkim chronić głowę, co zapewnia trwały i odporny materiał przeznaczony do produkcji skorupy. Najłatwiej sprawdzić trwałość poprzez naciskanie zewnętrznej części, która nie powinna ulec naporowi. Kolejny aspekt to komfort noszenia, osiągnięty dzięki miękkiemu wyściełaniu wnętrza kasku. Dopiero właściwie dopasowany kask zapewnia zarówno wygodę, jak i bezpieczne użytkowanie.

TOP