ZAPOMNIAŁEŚ DANYCH DO LOGOWANIA?

Plecaki

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Plecaki rowerowe to doskonałe rozwiązanie na dłuższe trasy, jak i codzienne przejazdy do pracy. Nowoczesne rozwiązania produkcyjne pozwalają nie tylko zachować komfort użytkowania w zmieniających się warunkach atmosferycznych, zwykłą wygodę noszenia, ale także bezpieczniejsze podróżowanie. Plecak stanowi praktyczne rozwiązanie dla tych rowerzystów, którzy nie posiadają bagażników lub ich bicykle fabrycznie pozbawione są tego elementu. Oferowane przez nasz sklep internetowy produkty charakteryzuje duża pojemność, wysoka jakość oraz klasyczny design.

Plecaki rowerowe to akcesorium dodatkowe, chętnie jednak wykorzystywane przez kierowców jednośladów. Z powodzeniem przewieziesz w nim najpotrzebniejszy ekwipunek na dłuższe trasy, jak i standardowe sprawunki z pobliskiego sklepu. Oferta produktowa prezentowana przez nasz sklep internetowy gwarantuje objętość od 15 do 25 litrów, która pomieści zarówno prowiant, niezbędne oprzyrządowanie roweru, jak i bukłak czy namiot. Bez obaw o brak miejsca przechowasz w nim kask, wodę, odzież, a nawet śpiwór. Tylko z pomocą jednego plecaka spakujesz się na kilkudniową wyprawę za miasto lub krótki obóz survivalowy.

Kolejnym atutem, jaki prezentują nasze plecaki rowerowe, jest odporna oraz trwała powłoka, zabezpieczająca materiał przed uszkodzeniami oraz przetarciem. Ponadto zewnętrzna warstwa produktu posiada właściwości ochraniające wnętrze przed przemakaniem, dzięki czemu nawet podróż w deszczu nie powinna być kłopotem. Zwłaszcza gdy mamy pewność, że przedmioty znajdujące się w środku pozostaną suche. Zamocowane w tylnej części plecaka panele z perforowanej gąbki gwarantują odprowadzanie powstającego ciepła. Całości dopełniają wytrzymałe zamki, które z łatwością można odpinać i zapinać. Z kolei bezpieczeństwo zapewniają odblaskowe nadruki.

Nasz sklep oprócz sprzedaży internetowej prowadzi działalność stacjonarnie w mieście Kraków przy ulicy Balickiej 56.

TOP