ZAPOMNIAŁEŚ DANYCH DO LOGOWANIA?

Zabezpieczenia Rowerowe

Wyświetlanie 1–16 z 18 wyników

Zabezpieczenia rowerowe takie jak wszelkiego rodzaju blokady, łańcuchy czy też składane zapięcia umożliwiają bezpieczne pozostawienie pojazdu w miejscach niestrzeżonych i uchronienie go przed kradzieżą.

Sklep rowerowy Revor, którego siedzibą jest Kraków, oferuje swoim klientom wiele tego typu rozwiązań, przeznaczonych do zastosowań przy każdym rowerze, bez względu na jego rodzaj, markę czy też wielkość. Są to uniwersalne zabezpieczenia, gwarantujące skuteczną ochronę pojazdu pozostawionego w miejscach publicznych.

Oferowane przez nas nowoczesne zabezpieczenia rowerowe składają się z wysokiej jakości elementów, takich jak linki stalowe, solidne łańcuchy oraz chronione przed zapyleniem i zapchaniem zamki. Oferujemy także stalowe blokady rowerowe, które są w stanie skutecznie oprzeć się wszystkim próbom ich sforsowania. Osoby rzadko pozostawiające jednoślady bez opieki z pewnością zainteresują się popularnym zapięciem spiralnym. Jest ono lekkie, łatwe do założenia, a jednocześnie skuteczne. Pozwala wygodnie i szybko zabezpieczyć rower przed sklepem lub innym miejscem, gdzie nie spędzamy zbyt wile czasu.

Natomiast rowerzyści, którzy swoje pojazdy pozostawiają na kilka godzin, np. podczas wykładów, nauki w szkole lub pobytu w pracy powinni zaopatrzyć się w bardziej wytrzymałe zamknięcia rowerowe. Nasz sklep internetowy przygotował dla nich modele łańcuchowe, o różnej długości, średnicy oraz poziomie zabezpieczenia. Nie ma znaczenia czy chroniony ma być rower górski, damka czy też pojazd dziecięcy, oferowane przez nas blokady rowerowe sprawdzą się w każdym przypadku.

Dla osób uprawiających sport liczy się funkcjonalność, dlatego też z myślą o nich włączyliśmy do naszego asortymentu składane zamknięcia rowerowe, tak zwane szekle. Przed rozłożeniem zajmuje ona bardzo mało miejsca, mieści się w praktycznym pokrowcu, który można przyczepić do paska lub mieć w kieszeni. Natomiast po rozłożeniu i zapięciu tworzy ona solidną konstrukcję o bardzo wysokiej klasie zabezpieczenia, co jest ważne zwłaszcza w przypadku topowych modeli rowerów o dużej wartości.

Wszystkie tego rodzaju produkty są odporne na działanie czynników atmosferycznych i zabezpieczone antykorozyjnie. Można nabyć je poprzez sklep internetowy lub odwiedzić nasz punkt stacjonarny. Oferujemy zamknięcia rowerowe renomowanych producentów w atrakcyjnych cenach i w szerokim wyborze. Chroniąc swój pojazd, warto sięgać po sprawdzone i pewne rozwiązania, a tylko takie znajdują się w naszym asortymencie.

TOP