ZAPOMNIAŁEŚ DANYCH DO LOGOWANIA?

Torby

Wyświetlanie wszystkich wyników: 14

Dłuższa wycieczka? Przejażdżka? A może wymagający rajd? Torby rowerowe to akcesoria, które przydadzą się kierowcy przy każdej okazji. Te funkcjonalne gadżety pozwalają rowerzystom zawsze mieć w zanadrzu przedmioty potrzebne w czasie jazdy – narzędzia, małe sprzęty, telefon czy drobiazgi takiej jak portfel lub klucze.

Oferujemy torby rowerowe różnych rozmiarów, tak aby cyklista mógł wybrać wariant odpowiadający jego potrzebom. Są to modele montowane na ramie, bagażniku lub pod siodłem. Ich optymalna pojemność zapewnia, że będziemy mogli w nich przetransportować niezbędne na trasie rzeczy. Posiadają służące do mocowania, solidne rzepy – nie ma więc obaw, że zgubimy je podczas wycieczki czy intensywnego treningu. Są one zaprojektowane w sposób umożliwiający ich komfortowe otwieranie oraz zamykanie. Dzięki nim możemy mieć na podorędziu przekąskę czy batony energetyczne, które są tak chętnie zabieranie przez rowerzystów na długie eskapady. Nasz sklep internetowy jest miejscem, gdzie można znaleźć praktyczne akcesoria do przewożenia smartfona czy GPS. Docenią je zawodowi kierowcy, a także osoby stawiające na rekreacyjną jazdę. Możliwość słuchania muzyki, odbierania połączeń czy obserwacji trasy na wyświetlaczu telefonu, to tylko niektóre z zalet montażu tych praktycznych pokrowców.

Zdając sobie sprawę z tego, że na szlakach rowerowych panują przeważnie ciężkie warunki, a pył i kurz towarzyszą jeździe w każdym terenie, torby rowerowe zostały wyprodukowane z łatwych w utrzymaniu w czystości materiałów. Specjalne szwy zapobiegają przedostawaniu się do ich wnętrza wilgoci. Natomiast elementy odblaskowe zapewniają jeszcze lepszą widoczność rowerzysty na trasie.

Nasz sklep internetowy to miejsce, gdzie można zamówić torbę, która będzie doskonale służyła kierowcy na szutrowych ścieżkach jak i podczas rodzinnych wypadów za miasto. Siedzibą naszej firmy jest Kraków, jednak możliwość składania zamówień online sprawia, że te nieocenione w trasie akcesoria szybko dotrą do dowolnego zakątka w kraju.

TOP