ZAPOMNIAŁEŚ DANYCH DO LOGOWANIA?

ROWERY

Wyświetlanie 1–16 z 69 wyników

Rowerowy Sklep i Serwis w Krakowie, 27 letnie doświadczenie w sprzedaży i serwisowaniu Rowerów wielu kategorii – Rowery trekkingowe, Rowery miejskie. Rowery górskie, Rowery cross, Rowery szosowe i e-Rowery. Każda kategoria posiada grupę Rowerów męski, Rowerów damskich, oraz młodzieżowych i dziecięcych. Wiodące marki w ofercie to – Rowery Giant Rowery Kross, Rowery Romet. W naszej ofercie znajdują się również zimowe sprzęty sportowe, między innymi: narty, snowboardy, akcesoria, odzież.

www.revor.pl

Wyprzedaż rowerów z minionego sezonu – Giant , Kross, Romet. To atrakcje cenowe na Wiosnę w sklepie Revor. Każdy Rower jest przygotowany do natychmiastowego użycia, umożliwiając jazdę próbną na miejscu.

 

Revor – sklep rowerowy z ponad 27 letnim doświadczeniem w Krakowie. Tu kupisz taniej – Rower Giant, Rower Kross, Rower Romet. Tu usuniesz każdą awarię swojego roweru szybko i sprawnie.

www.revor.pl

Revor – sklep z rowerami w Krakowie .Gwarancja dobrego zakupu rowerów, akcesoriów oraz części zmiennych i odzieży rowerowej. Ceny konkurencyjne zakupu, oraz usług serwisowych.

Revor – profesjonalny sklep rowerowy i serwis. W ofercie również Rowery Elektryczne MTB, Elektryczne Rowery Turystyczne i Elektryczne Rowery Miejskie. Bogata oferta części zamiennych akcesoriów, oraz odzieży rowerowej w konkurencyjnych cenach.

 

Zbliża się lato, więc Kraków i inne duże miasta, lada moment będą oblężone samochodami, a co za tym idzie, pojawią się spaliny, emocje, korki i niepotrzebna frustracja. W tym wypadku najlepszym i najbardziej praktycznym rozwiązaniem są rowery. Dzięki pojazdom typu Romet, GIANT, Kross zyskamy nie tylko bezpieczeństwo, ale też aktywność na świeżym powietrzu, niezbędną w XXI wieku, gdzie środowisko jest zanieczyszczone, a my często sami zapominamy dbać o naturę, własne odżywianie, picie wody i ruch.

Latem firma zajmuje się także serwisowaniem, naprawą, przeglądami i sprzedażą rowerów, natomiast zimą królują tu głównie narty i snowboardy. Dzięki temu możesz liczyć na profesjonalne podejście, życzliwą obsługę i usunięcie każdej usterki ze swojego ulubionego pojazdu.

Markę Revor tworzą profesjonaliści, których ogromną pasją są rowery. Dlatego wszystkie rowery, sklep internetowy i obsługujący go pracownicy traktują z szacunkiem, miłością i profesjonalnie, by sprostały one wymaganiom początkujących, jak i bardziej zaawansowanych kolaży. Fani dwóch kółek zdecydowanie wiedzą jak ważne jest odpowiednie dobranie sprzętu. Ma on przecież zapewniać nam zarówno bezpieczeństwo, jak i wspaniałą zabawę. Nic nie działa tak dobrze na samopoczucie oraz zdrowie latem jak kręcące się po mieście lub w terenie, kolorowe rowery. Sklep internetowy jest prosty w obsłudze i intuicyjny, dlatego z pewnością znajdziecie satysfakcjonujące jednoślady. Marka Revor umożliwia jazdę próbną, aby każdy przed zakupem mógł sprawdzić jak w terenie sprawdzają się konkretne rowery.

Sklep internetowy co jakiś czas zaskakuje nas promocjami, wyprzedażami, nowościami i ciekawymi rozwiązaniami. Ceny można negocjować! Dlatego, że firma oprócz zysku, ma na celu rozpowszechnienie zdrowego stylu życia. Revor to nie tylko marka. To również misja, by zachęcić ludzi w każdym wieku do uprawiania sportu. Jazda na rowerze przynosi bardzo dużo profitów dla zdrowia fizycznego, a często też psychicznego.

Dlaczego więc i Ty masz na tym nie skorzystać? Zrób to dla siebie i otaczającego cię środowiska. Wybierz odpowiedni rower i już dziś zacznij aktywnie żyć!

TOP