ZAPOMNIAŁEŚ DANYCH DO LOGOWANIA?

Pompki rowerowe

Wyświetlanie wszystkich wyników: 14

Pompki rowerowe to ten rodzaj narzędzi, które na pierwszy rzut oka wydają się być zbędne. Jednak już za pierwszym razem, gdy dostrzegamy niebezpiecznie niski poziom powietrza w oponie, rozumiemy na czym polega przydatność niniejszego akcesorium. Mniejszy problem jest wtedy, gdy uchodzące powietrze obserwujemy przed planowanym wyjazdem niż gdy kłopot pojawia się w trakcie odbywanej przejażdżki bez niezbędnego sprzętu. Tego typu sytuacje pozwalają przyznać jednak, że pompki rowerowe to podstawowe wyposażenie każdego dobrze przygotowanego do jazdy rowerzysty.

Nasz sklep internetowy oferuje szeroki wybór asortymentu dostosowany do różnorodnych potrzeb oraz wymagań klientów. W ofercie znajdują się praktyczne pompki rowerowe z przedłużanym wężykiem. Dzięki uniwersalnej końcówce dopasowują się do wszystkich rodzajów wentyli, przez co ich funkcjonalność jest jeszcze większa. Co więcej można je zabrać ze sobą w podróż i użyć wtedy, gdy pojawia się taka potrzeba. Kolejnym produktem są pompki posiadające także wyciągany wężyk, wzmocnione jednak funkcją pompowania opon charakteryzujących się wyższym ciśnieniem. Oba modele bez problemu można transportować na rowerze, nie obciążając ani jednośladu, ani właściciela. Lekka konstrukcja oraz praktyczny kształt ułatwia użytkowanie, jak i przewożenie.

Nasz sklep internetowy posiada także pompki podłogowe, które sprawdzą się w warunkach stacjonarnych. Produkty wyposażone są w wygodne rączki zapewniające komfortowy proces pompowania powietrza oraz znacznie dłuższy wąż. Modele charakteryzuje większa wydajność oraz profesjonalizm w porównaniu do klasycznych narzędzi ręcznych.

Bogata oferta produktowa pozwala na dopasowany do potrzeb wybór w zależności od przeznaczenia pompki (na miejscu lub podczas wyjazdu), rodzaju roweru czy modelu wentyla. Większość z nich posiada precyzyjny manometr. Oprócz zakupów przez internet, transakcji można dokonać na miejscu w siedzibie sklepu zlokalizowanej przy ulicy Balickiej 56 w mieście Kraków.

TOP