ZAPOMNIAŁEŚ DANYCH DO LOGOWANIA?

Bidony

Wyświetlanie wszystkich wyników: 16

Wybierasz się na wycieczkę za miasto albo profesjonalnie uprawiasz kolarstwo? Bez względu na poziom zawodowstwa czy podejście do jazdy rowerem nasz sklep internetowy oferuje szeroki wybór akcesoriów do Twojego dwukołowca, jakimi są bidony rowerowe. Przeznaczenia pojemnika nie należy chyba tłumaczyć, warto jednak przedstawić jego korzyści, o których szybko można się przekonać podczas dłuższych tras oraz długofalowych skutków dla zdrowia.

Przede wszystkim bidony rowerowe sprawdzają się jako produkty wielokrotnego użytku o wieloletnim okresie trwałości. Podczas gdy zwykła butelka, zaraz po opróżnieniu, nadaje się do kosza nasz produkt wciąż prezentuje doskonały stan. Zawdzięcza to materiałom, z których jest wykonany. Zastosowany w produkcji polipropylen gwarantuje odporność tworzywa i wyznacznik wysokiej jakości. Najlepsi producenci wykorzystują m.in. ten składnik, by przedłużać trwałość swoich produktów, a nasz sklep internetowy proponuje bidony rowerowe właśnie tej rzetelnej i sprawdzonej marki, jaką jest CamelBak.

Duże znaczenie w przypadku tego akcesorium odgrywa rodzaj ustnika. W naszej ofercie proponujemy Państwu bezpieczne ustniki, które zabezpieczają zawartość bidonu, ale przede wszystkim sam ustnik przed kontaktem z bakteriami z zewnątrz. Przylegające i dopasowane zamknięcie skutecznie zabezpiecza ustnik przed zagrożeniami, a użytkownikowi zapewnia komfort użytkowania nawet podczas najtrudniejszych błotnistych tras. Co więcej bidony opracowano w taki sposób, by zminimalizować ryzyko wylania płynu. Mimo wstrząsów i upadków napój lub woda pozostaje na swoim miejscu. Silikonowy ustnik działa tylko pod naporem ust, a materiał jest bardzo elastyczny i zapewnia dłuższą trwałość. Praktyczny schemat demontażu pojemnika ułatwia dokładne czyszczenie, nawet w trudno dostępnych zakamarkach.

Nasz sklep rowerowy, którego stacjonarna siedziba znajduje się w mieście Kraków, proponuje produkty najwyższej jakości od wiodących producentów, dostępne w atrakcyjnych wersjach designerskich oraz przystępnych cenach.

TOP