ZAPOMNIAŁEŚ DANYCH DO LOGOWANIA?

Dzwonki Rowerowe

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

W dzisiejszych czasach rower jest jednym z najbardziej popularnych środków transportu. Kraków jak i inne miasta są oblegane przez rowerzystów. Dużo osób wybiera rower ponieważ niskim kosztem możemy przemieszczać się z jednego punktu do drugiego, bez korków, a w wielkich miastach korki są cały czas. Dodatkowo dbamy w ten sposób o środowisko i jednocześnie o nasze zdrowie. Jednak sam rower nie wystarczy do prawidłowej jazdy. Należy pamiętać o jego obowiązkowym wyposażeniu. Niewielu rowerzystów zdaje sobie sprawę z tego co jest wymagane do tego, by móc jeździć na drodze.

Biorąc pod uwagę obowiązujące przepisy rower musi być wyposażony między innymi w dzwonek rowerowy. Dzwonek pomaga nam w sytuacji, kiedy niespodziewanie na ścieżce pojawia się np. zwierzę albo biegające dzieci. Dzwonki rowerowe ostrzegają innych uczestników ruchu o nadjeżdżającym rowerze. Na drodze musimy być nie tylko widoczni ale też powinniśmy być słyszalni. Brak sygnału dźwiękowego może oznaczać dla nas nawet uzyskanie mandatu. Istnieją różne konstrukcje dzwonków: od najprostszych, w których uderza się w metalową czaszę plastikowym elementem (kołatką) ze sprężyną. Są też bardziej skomplikowane, w których przesuwając palcem dźwignię uruchamia się cały mechanizm, który ma za zadanie wydać z dzwonka dźwięk. Dzwonki rowerowe mocuje się zazwyczaj do kierownicy lub do mostka.
Jeżeli nie masz jeszcze dzwonka to warto się w niego zaopatrzyć.

Nasz sklep internetowy w swojej ofercie posiada nowoczesne dzwonki rowerowe firmy Kross. Dzwonki wykonane z wysokiej jakości materiałów i aluminium są także atrakcyjne cenowo. Można je zamontować w łatwy i szybki sposób. Dzwonki stylowe i estetyczne pasują do każdego rodzaju roweru. Są dostępne w uniwersalnych kolorach: czarnym i srebrnym. Donośny dźwięk poinformuje o obecności nadjeżdżającego rowerzysty. Dzięki zaopatrzeniu się w nasz dzwonek będziesz bezpieczny na drodze a to jest przecież najważniejsze.

Sklep internetowy Revor oferuje także inne akcesoria rowerowe. Zapraszamy do sprawdzenia oferty

TOP