ZAPOMNIAŁEŚ DANYCH DO LOGOWANIA?

GIANT

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Zyskujące na popularności rowery elektryczne stanowią coraz szerszy segment rynku. Także czołowi światowi producenci, jak tajwański Giant, mają w swojej ofercie e-rowery, które warto kupić w naszym sklepie online lub udając się do salonu w Krakowie. Rowery elektryczne Giant to gwarancja wysokiej jakości zarówno podzespołów typowo rowerowych, jak również elektrycznego napędu. Tajwański gigant oferuje modele dla wymagających nabywców w każdym z segmentów.

Skąd wynika popularność e-rowerów

Jeszcze kilka lat temu rowery elektryczne sporadycznie pojawiały się na ulicach takich miast, jak Warszawa, Kraków czy Gdańsk. Obecnie wraz z rozwojem technologii stały się nie tylko doskonalsze, ale też dużo lżejsze i bardziej stylowe. Także Giant zdecydował się wejść w nowy segment rynku, o czym można się przekonać, odwiedzając nasz sklep internetowy. O ile na początku rowery z dodatkowym napędem wybierały przede wszystkim osoby starsze, to dziś z technologii korzystają także ci, którzy ze względów zdrowotnych nie mogliby sprawnie poruszać się klasycznym rowerem. E-bike jako środek lokomocji dla osób urazami, kontuzjami czy deformacjami to polecane rozwiązanie. Kolejną grupą, jaka doceniła potencjał elektrycznych jednośladów, są miłośnicy technologicznych nowinek wspierających znane rozwiązania. Dla nich dodatkowe źródło napędu oznacza jeszcze dłuższe rowerowe eskapady niezależnie od uciążliwości trasy.

Miejskie, trekkingowe i MTB

Stale poszerzany katalog z rowerami elektrycznymi Giant obejmuje kilka rodzajów. Pozwala to znaleźć pojazd idealnie dopasowany do potrzeb.

Elektryczne rowery miejskie Giant wyróżniają się geometrią ramy, pozwalającą na jazdę z niemal wyprostowaną sylwetką. Wyposażenie obejmujące błotniki, bagażnik i oświetlenie sprawia, że jednoślad od razu po zakupie nadaje się do jazdy o ulicach.

Na dłuższe wojaże polecamy elektryczne rowery trekkingowe Giant. Łącząc ze sobą walory rowerów szosowych z górskimi, zdają egzamin na każdej nawierzchni. Duża średnica obręczy to atut pozwalający na wyższą prędkość i mniejsze zmęczenie. Dodatkowy napęd można wykorzystać w miarę potrzeb.

Giant to też elektryczne rowery MTB, wyróżniające się znakomitą geometrią ram, markowym osprzętem, mocnymi obręczami, amortyzatorami i wytrzymałymi oponami. Niewielki silnik tylko nieznacznie zwiększa masę, co sprawia, że elektryczny rower MTB sprawdza się w każdych warunkach terenowych.

Wszystkim, którzy chcą skorzystać z technologii firmy Giant, zachęcamy do zakupów. Nasz sklep internetowy przygotował ofertę dla wymagających.

TOP