ZAPOMNIAŁEŚ DANYCH DO LOGOWANIA?

KROSS

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Marka Kross, ceniona i znana wśród miłośników dwóch kółek, odpowiada na współczesne zapotrzebowanie, mając w swoim asortymencie rowery elektryczne, które w ostatnich latach zyskują na popularności. Rowery elektryczne polecane są zwłaszcza dla osób po urazach lub w starszym wieku, które chcą zachować nadal sprawność i przemieszczać się na rowerze, jednak ich stan fizyczny nie pozwala na zbyt duży wysiłek. Decydując się na rowery elektryczne, mają one możliwość oszczędzania swoich sił na szczególnie trudnych odcinkach drogi, a w momencie wyczerpania się akumulatora lub w łatwiejszym terenie, bez problemu mogą napędzać rower siłą własnych mięśni.

Rowery elektryczne Kross, które oferuje sklep internetowy Revor z siedzibą stacjonarną w mieście Kraków, to zróżnicowane modele, które bez większych problemów można dopasować do indywidualnych potrzeb. Rower Kross Level Boost 1.0 łączy w sobie cechy najlepszych konstrukcji MTB ze wspomaganiem elektrycznym, jednocześnie stabilny, pozwalający w łatwiejszy sposób pokonywać podjazdy, a jednocześnie dający mnóstwo zabawy przy zjazdach. Model Kross Trans Hybrid 2.0 to z kolei połączenie rowerów trekkingowych z jednostką elektryczną Shimano STEPS. Polecany jest dla osób chcących zapoznać się z możliwościami rowerów elektrycznych, będzie bowiem idealnym środkiem transportu, zarówno do codziennej komunikacji po ulicach miejskich, jak i w trakcie wycieczek w teren. Podobne zastosowanie znajdzie inny model oferowany przez nasz sklep internetowy: Kross Trans Hybrid 2.0, dostępny w wersji damskiej i męskiej. Istniejąca na rynku od ponad 20 lat firma Kross modelami swoich rowerów elektrycznych po raz kolejny udowadnia swoją renomę – producenta jednośladów z nowoczesnymi rozwiązaniami, bez kompleksów konkurującymi ze światowymi markami.

Komfortowe, funkcjonalne i niezawodne rowery, zarówno w wersji z elektrycznym wspomaganiem, jak i klasyczne to od lat specjalizacja sklepu Revor – jednej z pierwszych tego typu firm, które pojawiły się w Krakowie. Sprzedaż i serwisowanie rowerów oraz nart łączy się w filozofii firmy z promocją zdrowego, aktywnego trybu życia i wyboru bardziej ekologicznych środków transportu. Jednoślady, zwłaszcza w cieplejszym okresie roku, są coraz chętniej wybierane przez mieszkańców wielkich miast, jako ekologiczna alternatywa dla samochodu czy nawet komunikacji miejskiej. Ich najważniejszym atutem, poza możliwością codziennej aktywności fizycznej, jest omijanie dręczących duże miasta korków i sprawne przedostanie się z miejsca na miejsce.

TOP